×
1. Geniş Araç Filosu: Toros Rent a Car, her bütçeye ve ihtiyaca uygun farklı marka ve modeldeki araçlarıyla Ankara’da öne çıkar. İster ekonomik bir sedan, ister geniş bir aile aracı ya da lüks bir spor otomobil; ihtiyacınıza en uygun aracı bizde bulabilirsiniz.

2. Uzun Dönem Kiralama: İş ya da özel seyahatleriniz için Ankara’da uzun süre kalacaksanız, uzun dönem kiralama seçeneklerimizle size özel avantajlar sunuyoruz.

3. Havalimanı Teslim ve Alım: Ankara’daki havalimanlarına inişinizde veya çıkışınızda, aracınızı istediğiniz noktada teslim alabilir veya bırakabilirsiniz.

4. 24/7 Yol Yardımı: Olası aksiliklerde ya da acil durumlarda, Toros Rent a Car’ın 24 saat yol yardım hizmeti her zaman yanınızda.

5. Navigasyon ve Bebek Koltuğu Seçenekleri: Araçlarımızda opsiyonel olarak sunulan navigasyon cihazları ile Ankara’nın sokaklarında kaybolma derdi olmadan seyahat edebilir, bebek koltuğu seçeneklerimizle minik yolcularınızı güvende taşıyabilirsiniz.

6. Günlük, Haftalık, Aylık Kiralama: İhtiyacınıza göre değişen kiralama sürelerimizle esnek çözümler sunuyoruz.

7. Online Rezervasyon: Web sitemiz üzerinden dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde araç rezervasyonunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

8. Özel Şoförlü Kiralama: Profesyonel şoförlerimiz ile Ankara’nın her köşesini rahatça keşfedebilirsiniz.

Toros Rent a Car olarak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Ankara’da seyahatinizin keyfini sorunsuz bir şekilde çıkarmanız için buradayız.